Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
5 UAB „Baltic food partners“ 2.572% Telšių
6 UAB „Mantinga Food“ 1.698% Marijampolės
12 UAB Jet Maintenance Solutions 1.318% Vilniaus
15 UAB „Vaizga“ 1.181% Telšių
16 UAB NMF Porolon 1.132% Šiaulių

10 didžiausių pramonės bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Švyturys-Utenos alus, UAB142.01012.376431
SICOR Biotech, UAB147.22141.171219
Orion Global pet, UAB278.2981.686107
Neo group, UAB313.745517167
Achema, AB530.498-30.9961.073
Lifosa, AB348.82651.861906
ORLEN Lietuva, AB4.564.684-663.4381.300
SBA baldų kompanija, UAB329.64011.38455
Indorama Polymers Europe, UAB369.072-7.8643
Indorama Holdings Europe, UAB202.935-2.7574
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

10 didžiausių energetikos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Vilniaus energija, UAB186.202-291858
Dujotekana, UAB81.771-45410
INTER RAO Lietuva, AB188.74413.10525
Kauno energija, AB75.755867480
Elektrum Lietuva, UAB85.31951914
Energijos tiekimas, UAB67.22985014
Litgrid, AB104.238-132.166212
LESTO, AB650.711-193.5522.068
Lietuvos energijos gamyba, AB231.08433.406439
Lietuvos dujų tiekimas, UAB81.670-458130
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau