Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
8 UAB METALO EKSPORTO CENTRAS 1.630% Vilniaus
9 UAB „MARTAS IR PARTNERIAI“ 1.585% Vilniaus
13 UAB Edupharma 1.316% Kauno
14 UAB „VUMA“ 1.190% Vilniaus
22 UAB „MEDŽISTA“ 9.23% Vilniaus
cv.lt
 

10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Palink, UAB597.5397.079
Sanitex, UAB454.01114.076923
Rivona, UAB386.9314.105
Norfos mažmena, UAB410.5489.293
Mineraliniai vandenys, UAB188.239-2.458199
MAXIMA LT, UAB1.494.57556.03715.226
Rimi Lietuva, UAB249.150953
EUROVAISTINĖ, UAB189.6191.496
ACC Distribution, UAB175.5012.549130
Senukų prekybos centras, UAB310.26012.4183.273
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Užsiprenumeravus dabar dovana

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų