10 didžiausių prekybos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Palink, UAB597.5397.079
Sanitex, UAB454.01114.076923
Rivona, UAB386.9314.105
Norfos mažmena, UAB410.5489.293
Mineraliniai vandenys, UAB188.239-2.458199
MAXIMA LT, UAB1.494.57556.03715.226
Rimi Lietuva, UAB249.150953
EUROVAISTINĖ, UAB189.6191.496
ACC Distribution, UAB175.5012.549130
Senukų prekybos centras, UAB310.26012.4183.273
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
cv.lt
 
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
8 UAB METALO EKSPORTO CENTRAS 1.630% Vilniaus
9 UAB „MARTAS IR PARTNERIAI“ 1.585% Vilniaus
13 UAB Edupharma 1.316% Kauno
14 UAB „VUMA“ 1.190% Vilniaus
22 UAB „MEDŽISTA“ 9.23% Vilniaus
Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau