Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
2 UAB „Baltic transline transport“ 3.989% Kauno
3 UAB „Raywestex“ 3.174% Vilniaus
4 UAB „AVE-MATROX“ 2.762% Kauno
7 UAB „Hermes Asset Management“ 1.664% Utenos
23 LICATRANS, UAB 916% Kauno

10 didžiausių transporto bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Lietuvos geležinkeliai, AB461.71520.38910.317
DFDS Seaways, AB85.88352.118666
Lietuvos paštas, AB60.7427395.460
Aibės logistika, UAB78.6391.51188
Krovinių gidas, UAB357.749-7.93113
Ferteksos transportas, UAB85.1479.75721
Vlantana, UAB88.1051.1501.083
Girteka logistics, UAB425.7239.454352
ME transportas, UAB142.1352.325677
Girteka cargo, UAB64.2557173
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Užsiprenumeravus dabar dovana

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Žurnalas mąstantiems ir smalsiems

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų