Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
2 UAB „Baltic transline transport“ 3.989% Kauno
3 UAB „Raywestex“ 3.174% Vilniaus
4 UAB „AVE-MATROX“ 2.762% Kauno
7 UAB „Hermes Asset Management“ 1.664% Utenos
23 LICATRANS, UAB 916% Kauno

10 didžiausių transporto bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Lietuvos geležinkeliai, AB461.71520.38910.317
DFDS Seaways, AB85.88352.118666
Kurt Beier Transport, UAB59.4941.62144
Lietuvos paštas, AB60.7427395.460
Aibės logistika, UAB78.6391.51188
Ferteksos transportas, UAB85.1479.75721
Vlantana, UAB88.1051.1501.083
Girteka logistics, UAB425.7239.454352
ME transportas, UAB142.1352.325677
Girteka cargo, UAB64.2557173
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau