Indeksai
S&P Asia 50-0,51%3.823,27
OMXV-0.04%498.398
EURO STOXX 50-0,62%3.441,76
S&P 500-0,03%2.076,78
Valiutos
EUR-USD+0,27%1,1114
EUR-GBP+0,51%0,7138
EUR-CHF-0,16%1,0443
EUR-JPY+0,02%136,4300
USD-PLN-0,31%3,7699
Žaliavos
Oil (Brent)(USD/bbl.)-2,82%60,32
Gold(USD/t oz.)+0,37%1.167,80
Copper(USd/lb.)-0,53%261,70
Wheat(USd/bu.)+0,34%590,50
Palūkanos
Euribor 1+1,52%0,067
Euribor 30,00%0,015
Euribor 6+2,08%0,049
Fondai

Apie „Verslo žinias“

UAB „Verslo žinios“ leidžia to paties pavadinimo nacionalinį verslo dienraštį, žurnalus „Verslo klasė“, „Iliustruotasis mokslas“, „Iliustruotoji istorija“, rengia konferencijas, administruoja naujienų portalą vz.lt, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą cv.lt, internetinę parduotuvę parduotuve.vz.lt.

Vertybės

Misija

Būti skaidriausia, įdomiausia ir įtakingiausia žiniasklaidos priemone, pelningai skleidžiančia verslo informaciją ir žinias, kurios didina Lietuvos žmonių gebėjimus, pasitikėjimą savo jėgomis ir stiprina jų konkurencingumą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Vizija

Prioritetinis verslo informacijos šaltinis, prieinamas bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje ir bet kuria forma.

Mūsų vertybės ir principai

 • mes ypač vertiname talentą, verslumą, profesionalumą, nuoseklumą ir padorumą;
 • esame pasirengę nuolatinėms permainoms;
 • siekiame pritraukti geriausių žmonių, ugdome jų profesinius įgūdžius ir sudarome geras sąlygas karjerai vienoje iš įdomiausių darboviečių šioje verslo srityje;
 • puoselėjame atvirumo, gerų idėjų ir pasiūlymų atmosferą;
 • turėdami visišką kūrybinę laisvę esame iniciatyvūs, bet viską darome jausdami atsakomybę;
 • visi darbuotojai supranta bendrovės viziją, vertybes ir principus;
 • visi dienraščio žurnalistai, pradėdami darbą redakcijoje, pirmiausia pasirašo pasižadėjimą laikytis Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso ir juo vadovautis savo profesinėje veikloje.

Mūsų veikla remiasi aukščiausios kokybės standartais, žodžio laisve, nepriklausoma pozicija ir objektyvumu, o vadovaujasi liberalizmo ir demokratijos vertybėmis.

Mūsų kelrodžiai – žodžio laisvė, atsakomybė ir kokybė.

Produktai

Laikraštis Žurnalai Tinklalapiai Konferencijos

„Verslo žinios“

Verslo žinios – vienintelis verslo naujienų dienraštis Lietuvoje. Kiekviename numeryje rasite aktualijas, kurios padės susidaryti vaizdą, kuo šiuo metu gyvena Lietuva ir pasaulis.

Taip pat kasdien dienraštyje pateikiamos vis kitos rubrikos:
 • antradienį – „Bendrovės finansai“,
 • trečiadienį – „Medijos“, „Verslo valdymas“,
 • penktadienį – „Savaitgalis“.

Antradieniais – ketvirtadieniais – rubrika „Mano verslas“, skirta šeimos verslui, smulkioms ir vidutinėms įmonėms.
Kas antrą ketvirtadienį daug dėmesio skiriame eksporto perspektyvoms, statybos ir NT bei prekybos sektoriams, technologijų naujienoms.

Pastaba: laikraštis popieriniu formatu pristatomas antradieniais-penktadieniais, išskyrus valstybines šventes. Pirmadienio numeris leidžiamas el. formatu tik prenumeratoriams skirtoje rubrikoje VŽ premium. Vasarą nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pabaigos leidžiami penki numeriai per savaitę darbo dienomis: dvi dienas ir popieriniu, ir elektroniniu formatu, tris dienas - tik elektroniniu formatu.

„Iliustruotasis mokslas“

„Iliustruotasis mokslas“ – tai mokslo populiarinimo žurnalas, įdomiai ir gyvai pasakojantis apie naujausius mokslo ir technikos pasiekimus, atradimus, primenantis mažai žinomus mokslo istorijos puslapius. Kiekviename numeryje pateikiamos publikacijos šiomis temomis:

 • astronomija/kosmosas,
 • fizika/chemija/matematika,
 • medicina/psichologija,
 • geologija,
 • technologijos,
 • gyvūnų pasaulis

Ne vieno skaitytojo žvilgsnis ilgiau stabteli prie nuolatinių rubrikų: „Klauskite“, „Technologijų naujienos“, „Mokslo archyvai“, „Proto mankšta“.

Žurnalas gausiai iliustruotas, dažnai unikaliais piešiniais, informacine grafika ir rinktinėmis pačių geriausių pasaulio fotografų nuotraukomis, straipsnių tekstai parašyti lengvu, intriguojančiu stiliumi, juose gausu mažai žinomų, neretai sensacingų faktų.

„Iliustruotasis mokslas“ – žurnalas visai šeimai. Jis patiks ir smalsiam paaugliui, ir vyresnio amžiaus žmogui.

„Iliustruotąjį mokslą“ prieš daugiau kaip dvidešimt penkerius metus Danijoje pradėjo leisti leidykla „Bonnier Publications“, priklausanti švedų koncernui „Bonnier Group“.

„Iliustruotoji istorija“

Didžiausias istorijos žurnalas Skandinavijos šalyse, startavęs Danijoje, dabar leidžiamas suomių, norvegų, švedų, olandų, slovėnų, latvių, estų, o nuo 2012 m. rugsėjo mėn. ir lietuvių kalba.

Kiekviename žurnalo „Iliustruotoji istorija“ numeryje – gausiai iliustruoti straipsniai apie pačius įvairiausius laikotarpius ir pačius įvairiausius dalykus – nuo įtemptų karinių dramų ir įspūdingų pažintinių kelionių iki pažangiausių technikos laimėjimų ir meno pasaulio stebuklų.
Be to – nuolatinės rubrikos: klauskite, kadras, istorijos liudininkai, naujienos, testai ir dar daug kitų.

Žurnalas turėtų sudominti bet kokio amžiaus žinių ištroškusius skaitytojus. Leidinio straipsniai turtingi iškalbingų pamokymų, uždegančių idėjų, kandžių replikų, intriguojančių faktų, gyvenimiškos išminties. Juos rašo ir redaguoja žinomi istorikai ir profesionalūs žurnalistai.

„Iliustruotoji istorija“ ne tik siekia atgaivinti praeitį, bet ir pažvelgti į dabartį kitaip, kad padėtų skaitytojui geriau suvokti, kodėl nūdienos pasaulis yra toks, koks yra. Žurnale spausdinami straipsniai informatyvūs, įdomūs ir verčiantys susimąstyti, o redakcijos darbuotojai stengiasi leidinyje gvildenamas sudėtingas temas padaryti kuo suprantamesnes iliustruodami jas unikaliomis nuotraukomis ir papildydami išsamiais žemėlapiais bei piešiniais.

„Verslo klasė“

„Verslo klasė“ – pažintinis žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms.

Žurnalo akiratyje:

 • žmonės, kuriuos tikrai galima vadinti asmenybėmis;
 • verslo vadybos naujovės ir problemos;
 • praeities pamokos ir galimos raidos tendencijos;
 • visuomenėje vykstantys procesai, jų analizė, perspektyvų sklaida;
 • mokslo ir technologijų naujienos;
 • kelionės, istorija, kultūra...

Žurnalo tikslas – parodyti įvykius istoriniame ir pasauliniame kontekste, suteikti progų pamąstyti, išeiti iš priprastos, rutininės kasdienio buvimo plokštumos, apsidairyti – gal čia pat už kampo yra atradimų, galinčių pakeisti gyvenimą, požiūrį į gyvenimą, į verslą.

Žurnalą „Verslo klasė“ skiriame tiems, kurie brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi.

vz.lt

Naujienų portale vz.lt koncentruojamės į verslui svarbiausias dienos, valandos ir minutės naujienas ir aktualią verslo informaciją, padedančią priimti sprendimus. Čia pat pateikiamos ekspertų įžvalgos, bendrovių duomenys ir veiklos rezultatai, atskirų verslo sektorių naujienos ir labiausiai dėmesio verti laisvalaikio skaitiniai.

www.cv.lt

www.cv.lt – tai darbuotojų ir darbų paieškos ir pasiūlos bei karjeros patarimų portalas. Ieškant darbo ar darbuotojų čia pat galima sužinoti ir kaip tai padaryti efektyviau. Portalas skirtas ir pirmuosius žingsnius darbo rinkoje žengiančiam naujokui, ir profesinės karjeros labirintuose patirties turinčiam specialistui, naujai iškeptam arba jau ne vieną pūdą druskos suvalgiusiam darbdaviui. Šiame tinklalapyje kasdien pateikiamos Lietuvos ir kitų šalių darbo rinkų naujienos, praktiški patarimai, daug kitų aktualių dalykų, nesvarbu, esate darbuotojas ar darbdavys.

laikrastis.vz.lt

laikrastis.vz.lt ir vz.lt/premium – dienraščio „Verslo žinios“ el. versija. Prenumeratoriai čia gali lengvai „vartyti“ dienraštį tokį, koks jis yra tradicinis, „popierinis“: su nuotraukomis, informacine grafika ir kita vaizdine medžiaga.

m.vz.lt

m.vz.lt – verslo naujienų portalas mobiliesiems telefonams. Užsakę šią paslaugą vartotojai į mobilųjį telefoną realiu laiku gauna visas ar asmeniškai pasirinktas verslo naujienas pagal dominančią sritį ar reikšminius žodžius, gali komentuoti, pareikšti savo nuomonę.

parduotuve.vz.lt

Internetinėje parduotuvėje parduotuve.vz.lt lankytojai vienoje vietoje gali rasti informacijos apie visus „Verslo žinių“ produktus: dienraštį, žurnalus, konferencijas. Pasirinkti pagal dominančią sritį ir čia pat jų įsigyti.

Konferencijos

Nuo 2003 metų „Verslo žinios“ rengia seminarus ir konferencijas aktualiomis šiandienos ekonominio gyvenimo bei verslo temomis. Jų tikslas – perteikti sėkmingai dirbančių verslininkų patirtį, suteikti reikiamų verslui valdyti žinių, inicijuoti įvairių verslo sričių atstovų bendravimą sprendžiant problemas ir kuriant naujas idėjas. Konferencijų pranešėjai – sėkmingai dirbančių bendrovių vadovai, savininkai, mokslininkai, politikai ir valstybės institucijų specialistai.

„Gazelė“

2003 m. pradėtas įgyvendinti smulkiojo ir vidutinio verslo projektas – „Gazelė“. Jo tikslas – didinti smulkiojo ir vidutinio verslo augimą bei konkurencingumą pasitelkiant konsultantų ir ekspertų žinias aktualiausiomis temomis, perteikiant sėkmingai dirbančių verslininkų patirtį, skatinant smulkiojo ir vidutinio verslo konkurenciją kasmetiniais „Gazelių“ rinkimais.

„Lietuvos verslo lyderiai“

2011 m. „Verslo žinios“ pradėjo projektą, skirtą didelėms šalies įmonėms – „Lietuvos verslo lyderiai“. Juo siekiame sutelkti didžiųjų šalies bendrovių vadovus, sukurti jiems bendravimo erdvę, kurioje būtų galima dalintis patirtimi, nuomonėmis, semtis įkvėpimo naujiems darbams bei atkreipti visuomenės dėmesį į didįjį verslą, atskleisti jo indėlį ne tik ekonomikai, bet ir visuomenei. Projekto, trunkančio keletą mėnesių, metu vyksta Metų CEO bei įvairiais veiklos aspektais pasižymėjusių bendrovių rinkimai, o juos vainikuoja iškilmingas apdovanojimų renginys.

UAB „Verslo žinios“ 73% akcijų priklauso švedų bendrovei „Bonnier Business Press AB“, 19% leidinio vyriausiajam redaktoriui Rolandui Barysui ir 8% UAB „Cicera“.

„Bonnier Business Press“ (BBP) daugiau nei 40 metų leidžia dienraščius, savaitraščius, žurnalus, organizuoja konferencijas, valdo daugybę interneto portalų 13-oje valstybių. BBP priklauso tarptautinei, turinčiai daugiau nei 200 metų istoriją „Bonnier Group“, kuri pradėjusi verslą nuo mažos knygų parduotuvės ir leidyklos, dabar vienija 175 įmones beveik 20-yje pasaulio šalių. Visa „Bonnier Group“ priklauso Bonnier šeimai.

Savininkų interesams atstovauja valdyba. Ji tvirtina biudžetą, investicijas ir verslo plėtros planus, finansinius rezultatus. Valdyba į kasdienį redakcijos darbą nesikiša.

 • 1994 10 29 išleidžiamas bandomasis „Verslo žinių“ numeris (tiražas 75 000)
 • 1995 01 04 išeina pirmasis „Verslo žinių“ numeris. Leidžiamas kartą per savaitę
 • 1996 m. pradedami leisti du numeriai per savaitę
 • 1997 m. pradedami leisti trys numeriai per savaitę
 • 1999 m. leidžiami penki numeriai per savaitę
 • 2001 m. išeina pirmas žurnalo „Verslo klasė“ numeris
 • 2001 m. vartus atveria interneto tinklalapis www.verslozinios.lt
 • 2002 m. pradedami leisti žinynai „Konsultacijos vadovui“
 • 2003 m. pradedamos organizuoti konferencijos, startuoja „Gazelės“ projektas
 • 2005 m. pradedamos leisti knygos vadovams, verslininkams, specialistams
 • 2007 m. išeina pirmasis žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ numeris lietuvių kalba
 • 2007 m. prisijungia karjeros portalas www.cv.lt
 • 2008 m. startuoja parduotuvė internete http://parduotuve.vz.lt
 • 2009 m. pasirodė naujas portalas www.manopinigai.lt
 • 2009 m. pristatoma nauja galimybė skaityti verslo dienraštį internete adresu laikrastis.vz.lt
 • 2009 m. portale www.cv.lt pradeda veikti pirmoji Lietuvoje savanoriško darbo paieškos erdvė
 • 2010 m. startuoja verslo naujienų portalas mobiliesiems telefonams http://m.vz.lt
 • 2012 m. išeina pirmasis žurnalo „Iliustruotoji istorija“ numeris lietuvių kalba

Pagrindinės naujienos
Įmonių veiklos rezultatai »